ŞUBELİK SİSTEMİ

ŞUBELİK SİSTEMİ

US Sigorta gelişen ve genişleyen Sigorta Şirketi ve Partner ağıyla her geçen gün sektörde yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor. US Sigorta, Sigorta Şirketlerine erişim olanaklarını şubeleriyle paylaşıyor. Daha yüksek iş hacmi, daha kaliteli hizmet ve daha güçlü kazan-kazan-kazan modelleriyle daha çok kişi ve aileye dokunarak toplumdaki ve sektördeki faydasını geliştirmek için; tüm ekibi ve heyecanıyla lider sürdürdüğü maratona devam ediyor.

“0” Sermaye, “0” Risk, Yüksek Kazanç

Her işte olduğu gibi Sigortacılık’ta da güçlü bir pozisyon alabilmek için yoğun çabaya, uzun yıllara, çok çalışmaya, hem insan kaynağı hem de mali açıdan yüksek yatırım yüklerini karşılamaya gerek vardır. Yıllar içerisinde hem lokal hem de ekonomik riskler ise bu uzun yolda Sigortacıyı bekler.

US Sigorta bu işi meslek edinmiş ya da sektörde iyi işler yapmak adına heyecan duyan kuruluş ya da girişimcileri, zirveye giden yolda birkaç basamak birden yukarı taşır. Sermaye gerektirmeden ve sıfır riskle yüksek kazanç elde edilecek zemini şubeleri için hazırlar.

Rekabetin Gücünü İşinde! Hissedeceksin

Alıcı ve satıcıların yoğun olduğu Sigortacılık sektöründe itibarın kadar varsın! En iyi fiyatı en kısa zamanda teklif haline getirebilmek, teklifi satışa dönüştürebilmek ve hasar durumlarında en kısa zamanda Sigorta Şirketlerinden tepki alabilmek için güçlü bir yere sahip olmalısın. US Sigorta, ekibi ve şubeleri ile müşteri fayda ve memnuniyeti için gerekli olan tüm desteği, rakiplerinden sıyrılarak  Sigorta Şirketlerinden alır.

Sorunsuz Ödeme Yüksek Komisyon

Tüm taraflara faydalı olduktan sonra bu işin bir ödülü olmalı. US Sigorta’da vadesinde ödeme alır Yüksek Komisyonla gelir elde edersin.

Güven ve İstikrarda 8. Yıl

Biz, bizi bu güne getiren yola hayallerimizle çıktık. Her yaptığımız iş, gerçekleştirdiğimiz her proje, dokunduğumuz her kurum, kuruluş ya da kişide 8 yıl boyunca, istikrarla güven inşa ettik. İster meslek profesyoneli, ister iş insanı, isterse iyi işler yapmak isteyen bir hayalperest olun… 

US Sigorta gücü ve sınırlı sayıdaki şubelik fırsatlarından faydalanmak için; sizin için hazırlanan sisteme ve aramıza katılın.

Yorum Gönder

Güvenlik Kodu 14 + 4 = ?

ŞUBE BAŞVURUSU

Gönderiliyor

KVKK Sözleşmesi

Bu site, Bulut Web Site Logo Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Canlı Yardım