DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ

DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ

Risk Analizi ve Yönetimi

Her risk sigortalanabilir değildir. Sigortalanabilir risklerin ayrılması ve sigorta şirketlerine doğru tanıtılması, şirketinizin güvenliği ve verimliliğinin korunması için son derece önemlidir.

Riski sigorta şirketlerine tanıtırken yapılacak çalışmalarda asıl amaç, kayıpların önlenmesi ve

kontrolüdür. Bir riski sigorta şirketine satmak için önce o riskin tüm detaylarını tanımak şarttır.

Şirketinizi ve risklerinizi sizin kadar iyi tanıyacak uzmanlarımızın şirketinize hiçbir ek mali yük getirmeyecek olan çalışmaları sayesinde, sigorta giderlerinizde önemli tasarruflar sağlayarak, daha geniş teminatlar satın alma imkanına kavuşacaksınız.

Risk yönetimi ile taşımadığınız riskler için prim ödemek zorunda kalmayacaksınız.

Poliçe Yönetimi

Mevcut poliçe ve teminat yapınızın incelenerek, olabilecek eksik ve/veya fazla teminatların belirlenmesi size büyük avantajlar kazandıracaktır.

Eksiksiz düzenlendiği varsayılan bir poliçenin bir çok boşluğu barındırması olasıdır. Sektördeki onlarca sigorta şirketi ve yüzlerce ürün arasında seçmiş olduğunuz poliçelerin incelenmesi, poliçelerinizin, yatırımlarınızı ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak teminat yapılarına bağlı olarak yapılıp yapılmadığı, ancak deneyimli sigorta uzmanları tarafından detaylıca analiz edilerek ortaya çıkar.

US Sigorta, sigorta sektöründeki tüm gelişmeleri, günü gününe takip ederek; gerekli tüm değişikliklerin yapılarak mevcut poliçelerin güncelleştirilmesini, şirketiniz içinde olabilecek değişimlerin poliçeye yansıtılmasını, sigorta şirketleri ile ilgili gelişmelerin takip edilmesini ve tarafsız bir şekilde şirketinize bilgi verilmesini sağlar.

Siz kendi uzmanlık alanınızda yeni projeler üretirken, US Sigorta mevcut yatırım ve risklerinizin operasyon yükünü alacaktır..

Hasar Yönetimi

Hasar anında kayıpların tam olarak karşılanması, riskin sigorta şirketine doğru olarak tanıtılması ve doğru fiyatlandırılması ile mümkündür.

Şirketinizin, sigorta şirketleri ile takip etmek durumunda kalacağı tüm işlemleri sizin adınıza US Sigorta yürütecektir. Hasar evraklarının sağlanmasından sonra dosyaların açılması, işlemlerin doğru şekilde yürütülmesi ve hasar rakamının size teslim edilmesi, şirketimizin konu ile ilgili uzmanları tarafından takip edilir.

Hasar sonrasında bir poliçeden maksimum verimi alabilmek için, teminatları çok iyi tanımak gerekir. Hangi hasarın hangi teminat içine gireceği, ne şekilde ödeneceği ayarlanarak, en kısa zamanda hasarınızın tazmin edilmesi sağlanır.

Her konuda başından sonuna kadar yanınızda olacak US Sigorta ile her şey daha hızlı ve kolay.

Gönderiliyor

KVKK Sözleşmesi

Bu site, Bulut Web Site Logo Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Canlı Yardım